Co znamená KLIMATIZACE s NEO-PLASMOU?

Je to KLIMATIZACE se systémem pro ČIŠTĚNÍ VZDUCHU.

Unikátní systém čištění NEO-Plasma obsahuje 7 speciálních filtrů, v 5 stupních filtrace s účinnou čistící silou. Snižuje v ovzduší obsah prachu,spóry plísní,pach,cigaretový kouř, pyly a chlupy z domácích zvířat.

1. Stupeň předfiltrace

Antibakteriální předfiltr vzduchu nejprve odstraní velké částice prachu, spóry plísní a textilní vlákna.

2. Nano-karbonový filtr

Filtry s aktivním uhlím vyrobeným nanotechnologickými postupy jsou schopny zachytit i velmi jemné pachové částice a zcela odstranit pachy z provozu domácností, čímž zajišťují tak příjemné prostředí.

3. Trojitá filtrace

Trojité filtry se sestávají z různých filtrů z organických materiálů, které odstraňují ze vzduchu organické látky způsobující nepříjemné až bolestivé pocity, jako je kupříkladu pálení očí či v krku. Systém obsahuje i filtr pro zachycování formaldehydu, který je hlavní příčinou syndromu vznikajícího při nastěhování do nového domu; tím se předchází vzniku symptomatických potíží v podobě dermatitidy (zánětů pokožky), zvracení či zánětů plic. Poslední ze tří jmenovaných filtrů pak odstraňuje běžné organické pachy, zhusta způsobující migrény a chronickou únavu.

4. Plasmový filtr

Plazma filtr je jedinečný systém pro čištění vyvinutý společností LG, který nejenže odstraňuje mikroskopické nečistoty a prach, ale i roztoče, pyly a chlupy z domácích zvířat, čímž se předchází vzniku alergických onemocnění, jako např. astmatu.

5. Reaktivní filtry typu „Nano Biofusion“

Reaktivní filtry typu „nano biofusion“ umožňují nanočásticím bioenzymů pronikat přes buněčné stěny baktérií a alergenů, rozkládat jejich buněčná jádra a likvidovat je. Zatímco konvenčními postupy se pouze pasivují bakterie, či ničí vnější vrstvy jejich buněčných stěn, tento důmyslný způsob sterilizace rozkládá přímo buněčné jádro bakterií a zcela je tak ničí.